وزارت نفت نوآور بوده است

تبلیغات بنری

بهادری جهرمی با بیان اینکه گازهای مشعل اثرات مخربی بر محیط زیست کشور دارد، گفت: جمع آوری گازهای مشعل 10 برابر دولت های گذشته است.

یورنا – خبرنگار شانا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت امروز (شنبه، دوم تیرماه) در نشست خبری مشترک با وزیر نفت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، از سیزدهمین سال فعالیت وزارت نفت خبر داد. با بیان اینکه دولت را باید گروهی مبتکر دانست، گفت: در این دولت از وزارت نفت خبرهایی بود. فعال سازی پالایشگاه های دریایی یکی از این ایده های نوآورانه بود که برای اولین بار به اجرا درآمد.

وی افزود: وزارت نفت امروز نه تنها در حوزه اقتصادی، بلکه در حوزه مسئولیت اجتماعی، فرهنگی و ورزشی نیز فعالیت‌های زیادی انجام داده است و تلاش‌های وزارت نفت را یادآور می‌شود که کارهای جاودانه‌ای انجام داده است.

سخنگوی دولت تصریح کرد: انباشت هر چه بیشتر گازهای مشعل که اثرات مخربی بر محیط زیست کشور دارد، در دولت سیزدهم شتاب گرفت که اقدامی بی سابقه است به طوری که این موضوع به 10 برابر آنچه در دولت های گذشته رخ داد تبدیل شده است.

بهادری جهرمی گفت: وزارت نفت در زمینه حمایت از جوانان، نخبگان و شرکت های دانش بنیان کارهای زیادی انجام داده که بارها مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در این دولت طرح توسعه فاز یازدهم جنوب فارس را داشتیم که بیش از 10 سال در شرق و غرب به تعویق افتاد و با توان نیروهای بومی و کارشناسان این طرح عملی شد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *