واریز علی‌الحساب متناسب‌سازی به حساب مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی

تبلیغات بنری

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت سه میلیون تومان برای تامین مزایا و معیشت بازنشستگان برای ماه های فروردین تا خرداد خبر داد.

یورنا – میرهاشم موسوی به رویکرد دولت سیزدهم مردم و رئیس جمهور شهید در خصوص ارتقای معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه های اصلی و مهم دولت سیزدهم مردم و شخص رئیس جمهور شهیدمان آیت الله رئیسی است. به معیشت و زندگی مستمری بگیران و بازنشستگان عزیزمان رسیدگی کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: در ادامه این نظر دولت محترم بر اساس مصوبه هفته گذشته بر اساس قانون بودجه؛ وی از تخصیص سه میلیون تومان در بازه زمانی فروردین تا خردادماه به کلیه صندوق های بازنشستگی خبر داد و گفت: برای مزایا و معیشت بازنشستگان عزیز تخصیص می یابد. سپرده همچنین اعلام کردیم که بلافاصله برای تامین منابع که رقم 12600 میلیارد تومان است تلاش خواهیم کرد. این مبلغ را به حساب واریز کنید. به فضل خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه، نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند، این منابع تامین شده و تا ساعاتی دیگر مبلغ سه میلیون تومان به کلیه مستمری بگیران و بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی تامین و واریز می شود.

وی بیان کرد: پس از آن و در تعامل با بازنشستگان عزیز و نمایندگان کانون های بازنشستگی، ضوابط و شرایطی را که باید طبق قانون اعمال و اجرا کنیم، جمع بندی می کنیم.

الموسوی گفت: این سپرده برای همه بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک به طور کامل به حساب همه بازنشستگان و مستمری بگیران واریز می شود.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *