گلایه مربی تیم ملی راگبی از وزارت ورزش

تبلیغات بنری

گفتگو

سرمربی تیم ملی راگبی در واکنش به اظهارات مسئولان وزارت ورزش و جوانان گفت: در چند روز گذشته از مسئولان وزارت ورزش شنیدیم که راگبی «باور» کوچکی دارد. جمعیت

بهادر محمدی وی در گفتگو با میزان، با ابراز گلایه از تصمیم وزارت ورزش مبنی بر انحلال اتحادیه راگبی و تبدیل مجدد آن به فدراسیون، گفت: باید به مسئولان وزارت ورزش بگویم که تنها مجموعه کنگره 60 تهران این موضوع را دارد. 100 ورزشکار و بیمه نبودن آنها دلیل آن است. بازیکنان راگبی کم نیستند.

وی افزود: من و جامعه راگبی از وزیر ورزش و معاونش می خواهیم که روزی از تمرینات تیم کنگره 60 بازدید کنند تا بتوانیم نشان دهیم چند بازیکن و ورزشکار داریم.

آل محمدی تصریح کرد: چگونه یک مسئول می تواند راگبی را که چند ماه پیش متحد شده و باشگاه های خود را سازماندهی می کند، با رشته هایی که 20 سال پیش بی دلیل و بدون جایگاه بین المللی متحد شده اند مقایسه کند و هر سال بودجه قابل توجهی دریافت کند؟

مربی تیم ملی راگبی گفت: عدم گنجاندن راگبی در طرح توسعه سرزمینی و شایعه تبدیل این رشته المپیکی به فدراسیون تنها با گذشت 4 ماه از فدراسیون، حکایت از رویکرد مغرضانه و عدم اطلاع رسانی و شفافیت کافی در این رشته دارد. قوانین بازی. وزارت ورزش.

آل محمدی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به حوزه ورزش و اهمیت راگبی بیش از پیش توجه شود و تنها تعداد بیمه شدگان ورزش را ملاک ارزیابی خود قرار ندهند و سایر استانداردها را برای رشته جذاب و بین المللی راگبی بررسی خواهد کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *