پیام تبریک کولیوند به رئیس جمهور منتخب مردم

تبلیغات بنری

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی انتخاب مسعود پیشیکیان به عنوان رئیس جمهور ایران را تبریک گفت.

یورنا- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر: در متن کولیوند رئیس هلال احمر آمده است:

جناب آقای دکتر مسعود بازیکیان
رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام
همانطور که به یاد دارید، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از بیش از چهار دهه حکومت مردم سالار دینی، توانست با انتخابات و نتایج سالم بر اساس آراء و نظرات مردم، به خواسته های مردم در عرصه های مختلف پاسخ دهد. مردم. اکثریت. و همیشه، قبل، حین و بعد از رقابت های انتخاباتی، آنچه ضامن «وحدت»، «آرامش» و «امید» جامعه است، رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) است که پیوسته شهد و شیرینی این همه پرسی بر کام مردم مسلمان ایران، فارغ از هر عاقبتی، دلگرمی و امید به آینده دارد.
نصایح حکیمانه معظم له در فصل چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری راه انتخابات را برای همگان روشن کرد و با ثبت صفحه زرین دیگری از تاریخ حماسه سازان این سرزمین در فضایی آرام و امن و اکنون کشور. آماده است. برای دور جدیدی از کار، تلاش و مدیریت. اینجانب به نمایندگی از تمامی کارکنان و میلیون ها داوطلب جمعیت هلال احمر، انتخابات ریاست جمهوری را برای رهبر معظم انقلاب اسلامی آرزومندم. من به حضرت آیت الله خامنه ای تبریک می گویم.
مردم عزیز ایران که با حضور در انتخابات پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی تجدید کردند، شایسته تقدیر و تشکر هستند و اینجانب از تک تک هموطنان عزیزم که با مجاهدت خود قدردانی می کنم. حضور رسمی گامی دیگر در جهت تحقق آرمان های نظام اسلامی برداشت.
جنابعالی که به لطف خداوند موفق به کسب آرای اکثریت مردم شده اید، ضمن تبریک به جنابعالی، برای جنابعالی در خدمت به ملت مقدس جمهوری اسلامی ایران و نظام مقدس آن آرزوی توفیق روزافزون و سربلندی در پیشگاه ایشان نمودند. به خدای متعال در محضر بقیه رضی الله عنه مشکل دارم.
برحسین کولیوند

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *