پیام تبریک شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب به پزشکیان

تبلیغات بنری

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور بیانیه ای انتخاب مسعود مازیکیان را به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران تبریک گفت.

یورنا – پس از موفقیت در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب رئیس جمهور نهم، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی به رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور تبریک و تهنیت گفت. مسعود مزکیان را انتخاب کنید. . متن پیام به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران، مردم انقلابی

انتخابات ریاست جمهوری با موفقیت مرحله دوم روز جمعه ۲۴ تیرماه به پایان رسید و دکتر مسعود مازیکیان با اکثریت آرا به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت انتخاب شد. این پیروزی را به وی تبریک می گوییم و برای او در انجام وظایف مهمی که بر عهده خواهد داشت آرزوی موفقیت داریم.

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بعد از شهادت آیت الله دکتر رئیسی و یارانش کاری سخت و دور از انتظار بود و به فضل الهی از بعد اجرایی به بهترین نحو انجام شد .

مردم ایران از این آزمون مردم سالاری دینی سربلند بیرون آمدند و مشارکت بالای مردمی که سال‌ها از فشارهای اقتصادی و معیشتی ناشی از تحریم‌های دشمن رنج می‌بردند، گلوله‌ای در چشمان آنان و مزدورانشان بود. رسانه ها. باید این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، سازنده و صاحب اصلی این پیروزی، دولت محترم، وزارت کشور، همه عوامل اجرایی و مسئولین انتخابات بویژه اصحاب رسانه تبریک گفت. نیروی انتظامی جای تشکر و قدردانی دارد.

همچنین جا دارد از آقایان پورمحمدی، دکتر زاکانی، دکتر قاضی زاده و به ویژه دکتر محمد باقر قالیباف که با ورود به عرصه انتخابات و حضور در مناظره های تلویزیونی در مرحله اول در ایجاد فضای رقابتی نقش داشتند، تشکر و قدردانی کنیم. جا دارد از زحمات برادر ارجمند جناب آقای دکتر سعید جلیلی در مرحله اول و دوم انتخابات قدردانی شود.

تعهد به قواعد دموکراسی ایجاب می کند که همگان، به ویژه زمانی که از سلامت انتخابات مطمئن هستند، به نتایج آن احترام بگذارند و برای حفظ شأن مقام عالی ریاست جمهوری، احترام به شخص رئیس جمهور منتخب تلاش کنند و تجاوز نکنند. بر شأن او انحراف از مسیر عدالت و اعتدال در پاسخگویی به نتایج انتخابات و پرهیز از اتهامات بی مورد.

انتظار می رود دکتر مزیکیان نیز به آنچه در مناظره ها وعده داده است پایبند باشد. یکی از خصوصیات شخصی او این است که بیش از هر چیز بر صداقت خود تأکید می کرد. امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) در نهج البلاغه می فرماید: «حقیقت از نظر قوام، وسعت دارد و از جهت انصاف، مضیق ترین اشیاء است، یعنی دایره حق در سخن، وسیعتر است. ” از هر رشته ای و چون عمل شود از هر رشته ای تنگ تر است.»

امیدواریم رئیس جمهور جدید این موضوع را در نظر بگیرد که رئیس جمهور از این پس همه مردم ایران است و واقع بینانه از او می خواهیم که اجازه ندهد جناح خاصی پیروزی او را مصادره کند و آن را مدیون خود بداند، بلکه خود را انتخاب کند. همکاران برای اداره قدرت اجرایی، شایسته سالاری را بر تعلق به این یا آن گروه سیاسی ترجیح می دهند. تنها در این صورت است که رئیس جمهور جدید می تواند شیرینی پیروزی را برای همه ملت بچشد و از حمایت همگان در حل مشکلات بهره مند شود.

مردم ایران! با پایان یافتن انتخابات، زمان تبدیل رقابت به دوستی و دست در دست هم دادن برای پیشرفت کشور، رسیدن به قله ایران قدرتمند و کمک به دولت، مجلس و قوه قضائیه در حل مشکلات فرا رسیده است. تنها در این صورت است که می توان 24 تیر 1403 را برای ایران روزی مبارک، امیدوارکننده و سربلند دانست.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ایران

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *