پیام تبریک رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به مسعود پزشکیان

تبلیغات بنری

رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتخاب مسعود بهجیکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران را تبریک گفت.

یورنا محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی انتخاب مسعود بزکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

اکنون با حضور حماسی و متعهدانه ملت بزرگ و نجیب ایران اسلامی، برگ زرین دیگری بر کارنامه پرافتخار ایران و ایرانی افزوده شده است و چون انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم با افتخار برگزار شد، موجبات رضایت و دلگرمی را فراهم آورده است. به وفاداران به آرمان های اصیل و جاودانه انقلاب شکوهمند اسلامی. لذا بر خود لازم می دانم که پیشانی خود را به شکرانه و حمد خداوند متعال به تعظیم فرود آورده و درود و سلام بی پایان خود را به ملت تمدن ساز ایران تقدیم نمایم.

بدون شک برگزاری ایمن انتخابات ریاست جمهوری در مدت زمان کوتاه و اجرای موفق این روند مرهون رهنمودها و رهنمودهای پدرانه رهبر فرزانه و مدبر انقلاب اسلامی است که همچون همیشه منبع آرامش عامل اتحاد ملت سرافراز در لحظات حساس و سرنوشت ساز این سرزمین، ایران است.

اینجانب ضمن تبریک به نماینده گرانقدر ملت بزرگ ایران جناب آقای مسعود بذکیان و آرزوی توفیق روز افزون برای این عاشق مخلص مکتب امیرالمومنین علیه السلام، یاد و خاطره آن حضرت را گرامی می دارم. شهید بزرگوار حضرت آیت الله رئیسی و سایر شهدای خدمت در همان ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام از درگاه حضرت احدیت دعا می کنم. این یک نعمت خواهد بود از نفس های مطهر امام همام و سایر شهدای دشت نینوا، رئیس جمهور منتخب و دولت جدید جمهوری اسلامی ایران در مسیر خدمت رسانی وفادارانه به ایران اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری موفق خواهند بود انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) و امت اسلامی به ویژه ملت مقدر ایران مورد رحمت و عنایت ایشان و حماسه ساز باشد. امن و سخاوتمندانه

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *