پوشش امدادی ۱۸۹ حادثه توسط هلال احمر ایلام در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۳

تبلیغات بنری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: امدادگران این جمعیت در سه ماهه نخست سال 1403 به 189 حادثه مختلف کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش نشان می دهد.

یورنا – به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ حمزه محمدی مقدم گفت: نیروهای هلال احمر استان ایلام در این ایام 59 مورد تصادف جاده ای، 49 مورد تصادف کوهستانی، 31 مورد ویزیت شخصی، 26 مورد تصادف شهری، 13 مورد سیلاب و سیلاب، 7 مورد ثبت کردند. پشتیبانی عملیاتی آتش سوزی جنگل ها و مراتع و 4 مورد ارائه خدمات به ویژه.

محمدی مقدم گفت: در این حوادث 87 نفر از مصدومان با استفاده از آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند و 47 نفر از مصدومان نیز در مراکز سرپایی مداوا شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه در جریان فعالیت های امداد و نجات این جمعیت در سه ماهه اول سال 97، 282 تیم عملیاتی به نمایندگی از 990 امدادگر و افراد به حوادث مختلفی که استانداری شاهد آن بود، پاسخ دادند، افزود: در این حوادث. در مجموع از 137 خودروی امدادی مجهز به تجهیزات امداد و نجات استفاده شد.

وی با بیان اینکه 17 پایگاه ثابت و موقت در استانداری ایلام فعال است، تصریح کرد: بیشترین عملیات امدادی در مرکز استانداری با 25 حادثه، شهرستان مهران با 23 حادثه و شهرستان دهران با 22 حادثه بوده است. .

حمزه محمدی مقدم مدیرکل جمعیت هلال احمر استان ایلام با اشاره به اینکه عملیات امداد و نجات در سه ماهه اول سال 1403 هجری شمسی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است، گفت:

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *