نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب

تبلیغات بنری

اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره 6 را به موضوع نظارت حداکثری بر کاندیداها در روند کسب آرا در شعب و در جریان تجمیع آرا اختصاص داد.

یورنا- به گزارش مرکز رسانه های وزارت کشور، متن کامل اطلاعیه ستاد انتخابات کشور که ظهر امروز پنجشنبه منتشر شد به شرح زیر است:

به موجب ابلاغیه شماره 4 توجه همشهریان عزیز، نامزدهای مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و مسئولین ستاد ملی، منطقه ای و عمرانی آنان را در راستای مقدمات اولیه چهاردهمین دوره ریاست جمهوری جلب می نماییم. پویش. اجرای ماده یک قانون حضور نامزدها در مراکز رای‌دهی برای انتخابات ریاست جمهوری و نظارت حداکثری بر کاندیداها بر روند رای‌دهی در مراکز اخذ رای و جمع‌آوری آرای نامزدان در ادارات، شهرستان‌ها و ستادهای انتخاباتی کشور، در مورد روز جمعه 15/4/1403 هجری شمسی، هر نامزد می تواند یک نماینده به عنوان ناظر در شوراهای اجرایی شهرستان داشته باشد، ادارات و شعب و ستادهای انتخاباتی «ثابت و سیار» در سطح کشور داشته باشد.

این نمایندگان توسط داوطلب ذیصلاح یا نماینده تام الاختیار وی از بین داوطلبان معرفی می شوند و می توانند تا پایان رای گیری و شمارش و تنظیم صورتجلسه بدون دخالت در امور اجرایی و نظارتی در محل های مذکور حضور یابند. ممانعت از حضور آنان ممنوع و جرم محسوب می شود.

لازم به ذکر است کارتهای صادره برای نمایندگان کاندیداها در شعب اخذ رای مرحله اول دوره چهاردهم ریاست جمهوری در مرحله دوم انتخابات مذکور نیز معتبر است.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *