نامزد اصلح نباید به این فکر باشد که چه کسی در فلان کشور به قدرت می‌رسد

تبلیغات بنری

یکی از نامزدهای ریاست جمهوری با بیان اینکه برخی از کاندیداها واقعاً از روی کار آمدن قمارباز در یک نقطه دیگر از جهان می ترسند، گفت: کاندیدای اصلح باید به بالای سرها نگاه کند نه اینکه چه کسی در یک کشور خاص به قدرت می رسد.

یورنا سعید جلیلی عصر امروز دوشنبه 13 تیر 1403 در میدان امام حسین تهران ضمن تبریک عید غدیر خم گفت: فرهنگ غدیر فرهنگ قله هاست. الغدیر یعنی دعوت به قله ها و قانع نشدن به حداقل ها. غدیر به معنای قدرت و شجاعت است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هرکس بخواهد نگاه حداقلی را پیدا کند قطعا از الغدیر دوری می کند.

وی ادامه داد: امروز در آستانه یک انتخابات دیگر هستیم. خداوند به انسان ها وعده داده است که در برابر صدای گرسنگان و ظلم ستمگران سکوت نکنند و این سخنان حضرت امیر علیه السلام است.

جلیلی همچنین افزود: امام ما جمهوری اسلامی را پایه گذاری کرد که امروز هیچکس نمی تواند به جمهوری و اسلام آن دست بزند.

وی در ادامه گفت: حضور مردم در انتخابات روز جمعه چشم همه دنیا را کور می کند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مردم ایران را مایه الهام مردم جهان دانست و افزود: ملت ایران باید حرکتی را که از 45 سال پیش آغاز کرده یک بار دیگر به قله ببرد زیرا هرگز به حداقل ها فکر نخواهد کرد.

جلیلی ادامه داد: جهشی که ملت ما منتظر آن است بدون مشارکت حداکثری ملت امکان پذیر نخواهد بود.

وی در ادامه سخنان خود با انتقاد از اظهارات برخی از کاندیداهای انتخابات گفت: آقایان کاندیدای اصلح باید به اجلاس سران نگاه کنند نه اینکه در یک کشور خاص چه کسانی به قدرت می رسند.

جلیلی افزود: اگر امروز از جهش ها و قله ها صحبت می کنیم پس به شجاعت صلابت و میهن خود ایمان داریم.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ترس اهرم شیطان است، ادامه داد: برخی از کاندیداها در واقع از به قدرت رسیدن قمارباز در دنیا می ترسند و ما باید به توان خود، امید به خدا و برنامه ریزی عاقلانه داشته باشیم. و برنامه ریزی دقیق، شجاعانه در مقابل دشمنان و دنیای استکبار صف آرایی کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *