مربیان اسپانیایی از دانش فوتبالی بالایی برخوردارند/ کار آسانی در مقدماتی جام جهانی نخواهیم داشت

تبلیغات بنری

گفتگو

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مربیان اسپانیایی شناخت تقریباً برتری از فوتبال دارند و من به شخصه به موفقیت او در پرسپولیس امیدوارم.

محمود کلهر در گفت و گو با میزان در مورد انتخاب گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس، وی گفت: سرمربی جدید قرمزها به زمان نیاز دارد تا خودش را به شرایط لیگ ایران اختصاص دهد و نمی توان به این سرعت درباره او اظهار نظر کرد. امیدواریم این مربی اسپانیایی به سرعت با چارچوب فوتبال ما آشنا شود.

وی ادامه داد: اما این مربی هدایت تیمی را بر عهده گرفت که میلیون ها هوادار در کشور دارد و باید به زودی در دل هواداران جایی پیدا کند چرا که پرسپولیسی ها چیزی جز قهرمانی نمی خواهند. مدیران پرسپولیس باید از او حمایت کنند تا در آرامش کامل به کارش ادامه دهد. گاریدو رزومه بدی ندارد و از آنجایی که شرایط لیگ ایران با سایر کشورها متفاوت است باید به او فرصت دهیم. مربیان اسپانیایی شناخت تقریباً بالایی از فوتبال دارند و من شخصاً به موفقیت او در پرسپولیس امیدوار هستم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات قرمزپوشان اظهار داشت: به نظر من ردا درویش باید با بازیکنانی که در فصل گذشته بهترین عملکرد را داشتند تکمیل شود و ثبات تیم را حفظ کند. باشگاه باید تمام مطالبات بازیکنان فصل گذشته را بپردازد زیرا آنها کار بزرگی انجام دادند و توانستند با وجود تمام کمبودها قهرمان شوند. بازیکنان باتجربه این تیم می توانند در فصل آینده به سرمربی جدید سرخپوشان کمک زیادی کنند و اکنون مهمترین چیز مدیریت تمدید بازیکنان است.

کاهلر با اشاره به اینکه بیرانوند برای اینکه محبوبیت زیادی در بین هواداران داشته باشد باید نکاتی را پاس کند، گفت: بیرانوند بازیکن خوبی است و در خط دفاع سرخپوشان پیشتاز است و به نظرم باید قدر این پیراهن را بداند چرا که پرسپولیس قرمز است. پیراهن ارزش بسیار بالایی دارد و بدن همه را ترک نخواهد کرد و امیدوارم اشتباهاتش را تکرار نکند و دل هواداران را به دست آورد. هنگام بازی با پرسپولیس آسیبی رخ داد و فکر می کنم شکست خواهد خورد زیرا پرسپولیس بیشتر از نام بازیکن استفاده می کند. از اصالتش سود می برد چون پرسپولیس همیشه قهرمانی شخصی دارد و هیچ بازیکنی نمی تواند باشگاه را دچار بحران کند. بیرانوند برای محبوب شدن باید یک سری مشکلات را پشت سر بگذارد و امیدوارم این دروازه بان باتجربه این مشکلات را کنار بگذارد و به تیم برگردد تا هواداران خوشحال شوند.

وی در خصوص قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2026 خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران در گروه آسانی قرار نگرفت و به نظر من اعضای گروه ایران شرایط خوبی دارند و مطمئنا برای این تیم مشکل ایجاد خواهند کرد. ایران. قطر به عنوان قهرمان آسیا در گروه ما قرار دارد و ازبکستان که در دو دیدار خانگی و خارج از خانه ما را ناراحت کرد، باز هم با ایران همگروه شد. آنها باید اردوهای تیم ملی را افزایش دهند و برای آماده سازی و هماهنگی بازیکنان، بازی های دوستانه برگزار کنند. قطعا در ساختار دفاعی ضعیف هستیم و این مشکل باید سریع حل شود. مردم ایران این بار می خواهند نسخه دیگری از تیم ملی را ببینند.

با انگشت شست پایان دهید

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *