فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز عید سعید غدیر خم

تبلیغات بنری

مدیرعامل مرکز معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۹ مرکز معاینه فنی در روز عید غدیر خم در پایتخت خبر داد.

یورنا – به گزارش روابط عمومی، آقای محمدمهدی میرزای قمی، مدیر اجرایی سازمان معاینه فنی ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد غدیر خم، گفت: روز سه شنبه 14 تیرماه مصادف با عید غدیر خم کانون های شهدای آبچناس، دماوند، امام رضا (علیه السلام)، شهدای زمان آباد، البعث، خاوران و یگان های سیار الاتحاد و یاس فاطمی از ساعت 7 تا 14 فعال هستند.

میرزایی قمی با اشاره به تفاوت ساعات کاری و استقبال از مراکز معاینه فنی به ویژه فعالیت تعدادی از مراکز منتخب در روزهای تعطیل، گفت: از شهروندان تقاضا می شود آخرین وضعیت کاری مراکز را برای اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت تهران مراجعه کنند. شرکت خودرو، ستاد معاینه فنی به آدرس بازرسی تهران بازگشت به رادیولوژی مادون قرمز. همچنین در صورت داشتن سوال می توانند با کارشناسان سامانه پاسخگویی با شماره 96006000 تماس بگیرند.

مدیر اداری ستاد معاینه فنی در تشریح نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: پذیرش در سه مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیاش فقط به صورت اینترنتی است و در سایر مراکز می توان به صورت حضوری مراجعه و یا ارائه داد. درخواست قرار ملاقات آنلاین البته از شهروندان تقاضا می شود برای مدیریت زمان از پذیرش آنلاین از پیش تعیین شده استفاده کنند. در حال حاضر ظرفیت اینترنت ایجاد شده در مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می توانند با مراجعه به سایت در همان روز نوبت بگیرند.

وی در خصوص خودروهای مشمول معاینه فنی تیرماه سال جاری افزود: طبق قانون خودروهای شخصی از زمان تولید به مدت چهار سال و خودروهای عمومی یک سال از معاینه فنی معاف هستند. در حال حاضر خودروهای شخصی تولید تیرماه 1398 و قبل از آن و خودروهای وارداتی تولید خرداد 1399 و پیش از آن مشمول معاینه فنی هستند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *