شروع مجدد مناظره پاستور شماره ۱۴ در رادیو

تبلیغات بنری

با توجه به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مناظره های رادیویی در دو مرحله و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و تبیین برنامه های کاندیداهای راه یافته به دور دوم انتخابات به صورت زنده از شبکه ال. -قصص» برنامه شماره 14.

یورنا – به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، رضا کچ زاده دبیر ستاد انتخابات صداوسیما از از سرگیری برنامه قصر شماره 14 خبر داد و اظهار داشت: چرا که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دو مرحله برگزار شد. . معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در راستای افزایش فرصت تبیین مواضع و تبیین برنامه های منتخبان راه یافته به دور دوم انتخابات، بر اساس مصوبه ستاد انتخابات سازمان، مناظره زنده ای را طراحی کرد. بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات در قالب برنامه «کشیش شماره 14».

وی در خصوص تعداد و مدت زمان این برنامه گفت: این برنامه در قالب 4 برنامه و هر برنامه 120 دقیقه ای خواهد بود و همزمان از چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران و فرهنگ پخش می شود. چهار موضوع سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد و فرهنگ در این چهار برنامه در بازه زمانی 19 تا 23 تیرماه بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این برنامه ها با توجه به موضوع، رسالت و جامعه هدف شبکه ها تعیین می شود و مجریان چهار شبکه ایران، جاوا، تهران و فرهنگ سوالات خود را از نمایندگان حاضر در هر بخش خواهند پرسید. مدت زمان هر سوال یک دقیقه خواهد بود و نمایندگان حاضر در برنامه 3 دقیقه فرصت پاسخگویی به سوالات خواهند داشت.

این برنامه به همراه گویندگان 4 شبکه رادیویی ایران، جوان تهران، میزبان حسین بهزادی فر است و به صورت زنده از 4 شبکه رادیویی و رادیو اخت به تهیه کنندگی حسین مک نالی پخش می شود.

این برنامه به صورت زنده از ساعت 15 الی 17 از رادیو ایران با فرکانس FM 90 مگاهرتز، رادیو تهران با فرکانس FM 94 مگاهرتز، رادیو جوان با فرکانس FM 88 مگاهرتز، رادیو فرحنک با فرکانس FM 106 مگاهرتز و رادیو مختار به صورت زنده پخش می شود. موج 95.5 مگاهرتز پخش می شود و مخاطبان برنامه های انتخاباتی می توانند این برنامه را به صورت همزمان از ایرانصدا تماشا کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *