شاید زیدان هم نتواند با شرایط فوتبال ایران کنار بیاید/ امیدوارم بیرانوند دیگر هیچ وقت به پرسپولیس برنگردد

تبلیغات بنری

گفتگو

بازیکن پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار در فوتبال ایران سختی های خاص خودش را دارد و اگر زیدان به ایران بیاید شاید نتواند با شرایط فوتبال ایران سازگار شود و نتایج بدی بگیرد.

حامد درخشان در گفتگو با میزان درباره انتخاب گاریدو وی به عنوان سرمربی باشگاه فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر من باید از سرمربی جدید حمایت شود تا در فصل جدید نتایج لازم را کسب کنیم. حالا نباید بهش فشار بیاریم بذاریم کار کنه بعد قضاوتش کنیم. پرسپولیس با پولی که داشت مربی خرید و جالب اینجاست که ما گاریدو را از مربیانی مثل اسکوچیچ و ماتزاری گرفتیم.

وی ادامه داد: البته این به این معنا نیست که این مربی کیفیت خوبی ندارد، بلکه قول دیگری به ما دادند. کاری به عملکرد مربیان قبلی نداریم چون کار در فوتبال ایران سختی های خاص خودش را دارد و اگر زیدان به ایران بیاید شاید نتواند خود را با شرایط فوتبال ایران وفق دهد و نتایج بدی بگیرد. فوتبال ایران را فقط مربیان ایرانی تحمل می کنند. نمی توانیم بگوییم گاریدو مربی بدی است یا نتایج بدی گرفته است، باید عملکرد او را در پرسپولیس ببینیم و بعد نظر بدهیم. مثل هندوانه بسته است.

هر مربی خارجی که به ایران بیاید می تواند تیم را یک فصل به عقب برگرداند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه کادر فنی پرسپولیس باید به این مربی در هدایت تیمش کمک کند، گفت: به نظر من آنچه مهم است این است که اعضای کادر فنی که شناخت خوبی از بازیکنان دارند. تیم لیگ برتری و شرایط فوتبال ایران، این مربی اسپانیایی باید به کسانی که آنجا هستند کمک کند تا گاریدو را راهنمایی کنند و برای خرید بازیکنان جدید به او پیشنهاد دهند. این یک موضوع عادی است و هر مربی خارجی که به ایران بیاید ممکن است به دلیل اینکه لیگ را نمی شناسد و کیفیت بازیکنان را نمی شناسد یک فصل تیم را عقب بیاندازد و تا زمانی که این مشکل برطرف نشود ممکن است زمان زیادی بگذرد. تلف شود.

بازیکنانی مثل بیرانوند را باید رها کرد تا هر کجا می خواهند بروند

دیرکشان گفت: حفظ ساختار تیم بسیار مهم است. چه زمانی یحیی کل محمدی او از پرسپولیس جدا شد و اسمار جای او را گرفت، مهم این است که اسمار بدون بازیکنان باتجربه و بزرگ این تیم نمی تواند قهرمان شود. دلیل قهرمانی پرسپولیس فقط حضور بازیکنان باتجربه در این تیم بود و به همین دلیل باید قرارداد بازیکنان باتجربه و قدیمی تیم در این مرحله تمدید شود زیرا اگر این اتفاق نیفتد ممکن است کاریدو وارد مرحله حساسی شود. . وضعیت.

وی در ادامه تصریح کرد: بازیکنانی مانند بیرانوند را باید رها کرد تا هر کجا می خواهند بروند. اگر می خواست جایی برود باید محترمانه مطرح کند. حالا تقاضا دارم در مورد او یا بازگشتش صحبت نکنم! برایش آرزوی موفقیت می کنم اما دیگر به جایگاه قبلی خود در پرسپولیس برنمی گردد و امیدوارم هرگز برنگردد چون هواداران او را نمی خواهند.

باید نحوه گلزنی در جام جهانی را تغییر دهیم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره قرعه کشی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2026 گفت: به نظر من گروه راحت داریم و راحتتر از دو دوره قبل می توانیم به جام جهانی صعود کنیم. می توان گفت تنها حریف قدرتمند ما تیم ملی ازبکستان است. متاسفانه فوتبال ما برخلاف سایر تیم های آسیایی پیشرفت نکرده است، در حالی که تیم های آسیایی به استانداردهای جهانی نزدیک شده اند، برخی لیگ های معمولی در آسیا نیز به سطح ما رسیده اند.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: باید اهداف خود را در جام جهانی تغییر دهیم و خوب بازی کنیم زیرا حضورمان در این مسابقات آنقدر آسان شده که دیگر مثل قبل خوشحال نیستیم و این بار هدف تیم ملی باید این باشد که پیشرفت. از مرحله گروهی باید در سایر مسابقات و همچنین جام جهانی استراتژی خود را تغییر دهیم و جام را خوب شروع کنیم و مطمئن شویم که دیگر 6 گل نخوریم. امیدوارم قلانویی انتخاب های خوبی داشته باشد و تیم باتجربه ای را راهی مسابقات انتخابی کند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *