سومین مجمع عمومی عادی کانون مجریان رسانه‌های دیداری برگزار شد/ مجریان اعضای دومین شورای مرکزی خود را انتخاب کردند/ تقدیر از واحدی و قناد

تبلیغات بنری

شب گذشته (23 تیرماه) سومین مجمع عمومی عادی سالانه انجمن مدیران رسانه های تصویری برگزار و طی رای گیری اعضای شورای مرکزی و بازرس انجمن معرفی شدند.

یورنا- به گزارش روابط عمومی مجمع مدیران، محمد سلوقی، رئیس شورای مرکزی کانون در ابتدای سخنان خود، تداوم و موجودیت مجمع مدیران را موفقیتی مستمر دانست. او راه خود را از طریق غلبه بر ترس ها و اضطراب های موجود و تبدیل آنها به فرصت و قدرت انجام می دهد. وی ضمن تشکر از اقبال وحیدی و سونیا پوریامین، بر نقش برجسته آنان در تشکیل مرکز صدا و سیما تاکید کرد و بر اهمیت کارکرد این مرکز برای جوانان و نسل جدید و ایجاد بستر لازم برای برگزاری دوره های تخصصی مختلف اشاره کرد. جشنواره ای در حوزه رسانه های بشردوستانه مفاهیم جدیدی را به جهان می آورد رسانه های امروز از اهداف این جشنواره کشف و تربیت افرادی با مختصات مختلف برای معرفی آنها به جامعه خبر دادند.

وی از نیما کرمی، زهرا سادات هاشمی، المیرا شریفی مقدم، سونیا پوریامین، ربکا رضا جاودانی و راحیلا امینیان تشکر کرد که هر کدام در این دو سالی که موفق به ثبت نام این جشنواره تحت عنوان جشنواره ملی سخنرانی بوده اند. از ابتدای راه اندازی مرکز در وزارت ارشاد گذشت و گفت: جشنواره ای که نباید صرفا به دنبال مجری با صدا و چهره خوب و کشف و تربیت افراد چند وجهی در حوزه های مختلف غفلت کرد. جهان امروز. به دلیل تحولاتی که در آن رخ می دهد به چنین افرادی نیاز دارد. وی همچنین به استقبال خوب حامیان این جشنواره که به دنبال دستیابی به اهداف و مفاهیم عمیق است، اشاره کرد.

این عضو و رئیس شورای مرکزی مرکز در ادامه به بررسی تلاش های مرکز در جهت تامین مالی اعضا و ایجاد فرصت و گفتگوهای سازنده با بسیاری از مراکز از جمله سازمان انرژی اتمی در زمینه تولید محتوا در حوزه های مختلف پرداخت. جاده.

نیما کرمی، دبیر شورای مرکزی انجمن صنفی دست اندرکاران رسانه تصویری، در خصوص اخذ مجوز شرکت خلاق و در نهایت تأسیس انجمن دانش از طریق ایجاد و راه اندازی سایت جامع «جلسه کام» صحبت کرد این لحظه اعضایی که در این جلسه حضور ندارند می توانند این برنامه و جلسه مجمع را در این سایت در اتاقی که به صورت زنده تهیه شده است تماشا کنند و سعی داریم مجامع بزرگ کشور را به این صورت آنلاین برگزار کنیم.

نیما کرمی استقلال دفتر مرکز را اعلام و انعقاد تفاهم نامه با مرکز قلب تهران برای سلامت و رفاه ارائه دهندگان را از اتفاقات خوب سال گذشته عنوان کرد و به مشارکت های اجتماعی این مرکز در میدان جشن ازدواج در کهریزک و جشن آرزوها. وی به تلاشی که برای همگرایی در سراسر کشور تحت عنوان مجریان تئاتر انجام شده است، اشاره کرد و نتیجه آن را تسهیل در حضور این مجریان در برنامه ها عنوان کرد.

نیما کرمی از زحمات سیداحمد قمصری در انعقاد تفاهم نامه کانون اساتید و مرکز همایش های نور تشکر کرد و قول داد در ادامه این نشست، تفاهم نامه را برای جامعه ایرانی آغاز کند تفاهم نامه بین مرکز سخنرانان و مرکز همایش های نور به امضا رسید.

حمید امیری مدیر مرکز همایش های نور نیز همکاری با مرکز اجرایی را افتخار دانست و هدف از این تفاهم نامه را کمک به توسعه فرهنگ و آموزش در کشور دانست و افزود: معتقدیم این همکاری مثمر ثمر خواهد بود برای شما، برای ما، برای مردم و برای بازدیدکنندگان.

در این برنامه پس از پخش کلیپی از آقایان اقبال واحدی و مجید قند با حضور سایر مجریان مجرب روی صحنه از این دو مجری پیشکسوت تجلیل و هدایایی به آنان تقدیم شد.

نحوه برگزاری ماهانه جلسات شورای مرکزی و افزایش حق عضویت سالانه از جمله مواردی بود که در این جلسه به تصویب اعضا رسید.

بعد از المیرا شریفی مقدم; خزانه دار انجمن گزارشی از منابع مالی به دست آمده صرفاً از طریق حق عضویت و هزینه های اعضا ارائه کرد و رضا جاودانی بازرس انجمن از تایید بازرسی کلیه مراحل شورای مرکزی خبر داد. وی بر عناصر لازم برای اجرای اولیه رای تاکید کرد

در نهایت طی این انتخابات محمد سلوکی، نیما کرمی، علیرضا عسگریان، سونیا پوریامین و المیرا شریفی مقدم به عنوان اعضای اصلی و راحیله امینیان و عبدالرضا امیر احمدی به عنوان اعضای علی البدل شورای مرکزی و رضا جاودانی به عنوان رئیس منصوب شدند. بازرس و امیر رضایی. یک بازرس جایگزین انتخاب شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *