رویداد ملی ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود

تبلیغات بنری

رویداد ملی نمایش پروژه تخصصی سینمای مستند «برتاپ» تیرماه سال جاری زیر نظر مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و انیمیشن برگزار می‌شود.

یورنا – بنابر اعلام روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی مرکز گسترش، به منظور ایجاد فرصت برای حمایت از طرح‌های خلاقانه و اقتصادی، با لحظات ناب و قابلیت حضور بین‌المللی، عرصه های رویداد ملی برای ارائه پروژه “پرتاب” تحت شرایط زیر سازماندهی می شود:

1- طرح ها را می توان به صورت سریال بلند، نیمه بلند، کوتاه یا مستند ارسال کرد. 2- طرح می تواند در مرحله تحقیق، در حال تولید و یا در مرحله تولید اولیه باشد. 22 ژوئیه 1403 هجری قمری نسبت به تکمیل، فرم ارسال کنید طرح را در سایت https://defc.ir/Explain/28/Panel_Driyaft_Piching ارسال کنید.

راهنمایی های لازم در این زمینه به شکل مناسب ارائه شده است. پس از بررسی طرح ها، با افراد منتخب برای ارائه منابع ویدئویی (دمو 3 دقیقه ای) تماس گرفته خواهد شد. در مرحله ارائه حضوری طرح، جمعی از سرمایه گذاران، شبکه های تلویزیونی، موسسات خصوصی و دولتی شرکت می کنند و بر اساس استانداردهای تولید و اولویت های خود، طرح را انتخاب و با متقاضیان به مذاکره ادامه می دهند.

علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با مقوله تبلیغات و افزایش دانش خود در زمینه جمع آوری کمک های مالی و جمع آوری کمک های مالی به مطالب ارائه شده در کارگاه های آموزشی هشتمین جشنواره بین المللی فیلم در وب سایت مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *