جشنواره با انرژی به دنبال تاثیرگذاری اجتماعی است

تبلیغات بنری

دبیر اولین جشنواره «فیلم و تصویر انرژی»، حمایت و کمک به هنرمندان در بخش‌های مختلف را نقطه قوت این رویداد دانست که می‌تواند در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه انرژی در جامعه مؤثر باشد.

یورنا – حمید خانی دبیر اولین جشنواره «فیلم و تصویر انرژی» استقبال هنرمندان و همراهی آنها با جشنواره را بسیار دلگرم کننده ارزیابی کرد که این امر حکایت از اتفاقات مثبتی در زمینه فرهنگ مصرف انرژی دارد.

وی به محورهای جشنواره اشاره کرد و توضیح داد: مفاهیمی مانند نور و حیات، انرژی های پاک و تجدیدپذیر، محیط زیست و انرژی، انرژی برای همه، مصرف هوشمند انرژی، خانواده و اصول مصرف از جمله علایق ما برای تأثیرگذاری بر مردم بود.

مدیر جشنواره «فیلم و تصویر انرژی» هدف این جشنواره را فرهنگ سازی استفاده هوشمندانه از انرژی در کشور اعلام کرد و افزود: در این جشنواره به دنبال فرهنگ سازی مصرف صحیح برق و مصرف انرژی هستیم. ” انرژی های تجدید ناپذیر، زیرا ذخایر انرژی آینده ایران به رفتار فعلی ما بستگی دارد.

خانی که پیش از این جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی دیگری مانند جشنواره فیلم و عکس تهران را برپا کرده است، گفت: مشارکت جامعه هنری و حمایت از هنرمندان به دلیل استفاده از ابزارهای هنری هماهنگ با هنر میسر است. فرهنگ مردم باید بسیار تاثیرگذار باشد و در این جشنواره سعی داریم با مشارکت جامعه هنری و هنرمندان، تاثیر اجتماعی و همچنین ارتقای سطح فرهنگی داشته باشیم.

وی در آخرین بخش از سخنان خود به دسته بندی مخاطبان و داوری آثار ارسالی اشاره کرد و تاکید کرد: نگاه متفاوت به موضوعات جشنواره و ارائه نگاه هنری برای ما مهم است چرا که معتقدیم کار هنری می تواند داشته باشد. معنی بزرگتر تأثیر آن بر عموم مردم ناشی از تفکری است که آن را شکل داده و در تحولات فرهنگی جامعه مؤثر است.

جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با حمایت و همراهی «پویش با انرژی» برگزار می‌شود و برای آثار برگزیده جوایز ارزنده‌ای در نظر گرفته شده است.

مهلت ارسال آثار به جشنواره «فیلم و تصویر نیرومند» از هشتم خرداد آغاز و تا 19 مرداد ماه ادامه دارد.

علاقه مندان می توانند برای ارسال آثار خود به سایت این جشنواره به نشانی www.baenergy-festival.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *