تنظیم قرارداد ۶ شهرداری غرب استان تهران برای بهره‌مندی از فیبر نوری

تبلیغات بنری

استاندار تهران از انعقاد قرارداد شش شهرداری غرب استان تهران با شرکت های مختلف مخابراتی برای بهره مندی از پروژه فیبر نوری خبر داد.

یورنا به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، علی رضا فخری در حاشیه افتتاح پروژه های شهرداری های فردوسیا، شهریار و بگستان ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به خبرنگاران گفت: امروز به نام عید سعید غدیر خم است. آدا. – غدیر با تلاش فراوان مسئولان وزارت ارتباطات در 4 شهر منطقه، امکانات فیبر نوری برای فراهم کردن بستری برای نحوه انتقال اطلاعات و موارد ضروری برای فعالیت های تجاری، تجاری و فرهنگی تجهیز شده است.

فخاری از انعقاد قرارداد شش شهرداری از مناطق غرب استان تهران برای عملیات خاکبرداری برای اجرای پروژه فیبر نوری با شرکت های مختلف مخابراتی خبر داد و گفت: امیدواریم با رشد و توسعه این پروژه بتوانیم. برای مشاهده پوشش کامل غرب تهران در زمینه فیبرهای نوری.

استاندار تهران تصریح کرد: با تحقق این امر بسترهای لازم برای توسعه اینترنت و استفاده از قابلیت های اینترنت در اختیار همه مردم عزیز غرب استان تهران قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه توسعه اینترنت و فیبر نوری تحولی برای کارهای عام المنفعه مردم خواهد بود گفت: با بهره گیری از این پتانسیل توانمندی های خوبی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و دانشگاهی فراهم می شود.

استاندار تهران در تشریح جزییات برنامه امروز شهریار گفت: امروز شاهد استفاده از مدارس و اماکن ورزشی و فرهنگی بودیم که شهرداری ها در این زمینه تلاش خوبی کردند و انشاالله به لطف نام شهدا، مجموعه‌های فرهنگی باز است و شاهد رشد و تعالی فرهنگ و روح است، پس با عزت مردم برای شهادت بکوشیم.

وی در خصوص هزینه های انجام شده در این پروژه ها گفت: در پروژه های انتقال خطوط و افتتاح مدارس و اماکن ورزشی شهریار 200 تا 300 میلیارد تومان هزینه شد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *