تمهیدات برگزاری انتخابات در کشورها اندیشیده شده است

تبلیغات بنری

سرپرست وزارت امور خارجه ایران با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری ایران در همه کشورها برگزار می شود، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری این انتخابات جمعه آینده در همه کشورها اندیشیده شده است.

یورنا علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه روز دوشنبه ۲۰ تیرماه در حاشیه مراسم بزرگداشت انفجار سردشت در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات ریاست جمهوری جمعه گذشته در همه کشورها برگزار شد و مقدمات آن فراهم است. برای برگزاری انتخابات پرشور در روز جمعه، آینده در همه کشورها برنامه ریزی شده است.

باقری بیان کرد: تنها یک کشور در دنیا خود را ناقض حقوق بشر مردم ایران معرفی کرده است و همان کشوری که چند روز پیش اعلام اتحاد و همبستگی با تروریست ها کرد، دولت کانادا است.

سرپرست وزارت امور خارجه در بخشی دیگر گفت: کشورهای غربی با اعمال تحریم های شدید اجازه نمی دهند دارو به دست قربانیان سلاح های شیمیایی برسد.

وی با اشاره به اینکه غربی ها با این اقدام جنایت صدام را کامل می کنند، گفت: همین کشورها در حال حاضر رژیم صهیونیستی را به سلاح های ضد انسانی و ضد انسانی مسلح می کنند و در عین حال در سازوکارهای بین المللی برای صهیونیست ها فضا ایجاد می کنند. این کار تا آنها بتوانند به جنایات خود ادامه دهند.

باقری نیز گفت: این یک راه است; چه جنایاتی در سردشت انجام شد و چه جنایاتی امروز در غزه انجام می شود، در واقع سردشت غزه بود و غزه سردشت است و به همین دلیل همه کشورها و دولت های مستقل باید در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا که ماهیتش این است بایستند. این جنایت است و این تجاوز و اشغال است که باید بایستند و دنیا را ببینند و صلح و آرامش و امنیت و پیشرفت را ببینند.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *