تلویزیون و نمایش خانگی از رقابتی که دارند، خوشحال باشند

تبلیغات بنری

بازیگر سریال های طنز از جمله نون خ درباره رقابت بین تلویزیون و نمایش خانگی گفت: حضور یک رقیب در نهایت می تواند منجر به کار بهتر هنرمندان و گروه ها شود.

راضیه دهقان در گفت و گو با مرحلهوی در خصوص تفاوت سریال های خانگی و تلویزیونی گفت: سریال هایی که در تلویزیون تولید می شوند به طور کلی یک سری چارچوب هایی را دنبال می کنند که بخشی از اصول و قواعد صدا و سیما را تشکیل می دهد و مخاطب این سریال ها همه اقشار جامعه هستند. و دسترسی و تماشای این فیلم ها از تلویزیون بسیار راحت تر و ارزان تر شده است.

وی افزود: البته فکر می کنم سریال های تلویزیونی موفق تر و مورد قبول مخاطبانشان بودند و مدتی پیش مردم بیشتر به سریال های خانگی گرایش پیدا کردند و به همین دلیل تلویزیون باید به فکر وضعیت سریال های خود باشد و فقط یک گروه کوچک که مخاطبان خود را برای مدت طولانی دارد کافی نیست.

بازیگر سریال شماره 13 (به کارگردانی آرش میریان) گفت: سکوها عمر زیادی ندارند اما در این بین توانسته اند مخاطبان زیادی پیدا کنند. تلویزیون نیز در مکان و زمان متمایز خود به موفقیت های بسیاری دست یافت.

دهقان افزود: برنامه ها، فیلم ها و سریال های موفقی را از گذشته به یاد داریم که خاطرات بسیاری را برای جوانان ما رقم زد.
بازیگر سریال «ماجرای یک شهر» (به کارگردانی محمدرضا آهنگ) خاطرنشان کرد: معتقدم تلویزیون و نمایش خانگی باید به عنوان رقیب به کار خود ادامه دهند زیرا این رقابت باعث پیشرفت کار هر دو می شود.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *