تقدیر استاندار تهران از حضور پرشور مردم در انتخابات/تبریک به رئیس جمهور منتخب

تبلیغات بنری

استاندار تهران در پیامی پیروزی رئیس جمهور منتخب در انتخابات را تبریک گفت.

یورنا- استاندار تهران در پیامی که از حضور پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد، پیروزی رئیس جمهور منتخب در این عرصه را تبریک گفت.

خداوند را به خاطر استقبال پرشور مردم قدرشناس به ندای مقام معظم رهبری شاکرم و افزایش حدود 10 درصدی مشارکت در انتخابات ظرف یک هفته را حاصل لطف خداوند و عملکرد حکیمانه ایشان می دانم. مقام معظم رهبری محافظه کاری، پافشاری و اصرار این ملت شریف برای شکست دادن تلاش های ناتو رسانه ای سیاه دشمنان.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم تا پاسی از شب ادامه داشت و همکارانم در سراسر استان تهران با شور و شوق در حال ایجاد شرایط و تسهیل حضور قهرمانانه مردم این استان عزیز در انتخابات بودند که در نهایت شاهد مشارکت حدود 50 درصدی در انتخابات بودند. . ما بالاترین مقام اجرایی کشور بودیم.

دیروز بر اساس گزارش های مستمر از نظرسنجی ها به یقین می توان گفت که همه مردم با عشق به کشور، رهبر و انقلاب اسلامی پای صندوق های رای آمدند تا به دشمنان مستاصل و قسم خورده ایران «نه» بزرگ بگویند. این ملت و استکبار جهانی امروز، صهیونیسم جهانی و دیگر دشمنان این ملت بزرگ، ضربه سنگینی خورده اند.

از کلیه شرکت کنندگان در اجرای مرحله اول و دوم دوره چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعم از اعضای شورای تامین استان و شهرستان ها، ستادهای انتخاباتی، نیروهای اجرایی، معاونین، روسای ستاد، فرمانداران، فرمانداران، کارکنان استانی. ناظران، ادارات بازرسی و نیروی انتظامی، برای قوه قضائیه، بسیج، سپاه پاسداران، پلیس راهنمایی و رانندگی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سراسر استان تهران ارزش قائلم.

شکی نیست که برنده نهایی انتخابات دیروز مردم و نظام مقدس اسلامی هستند و به رئیس جمهور منتخب مسعود مزیگیان تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای او در ادامه راه شهید رئیس جمهور و خدمت به مردم بر اساس رهنمودهای ملت آرزوی موفقیت دارم. . مقام معظم رهبری (مدظله العالی).

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *