بیش از۶۰ درصد مدارس ساخته شده در دولت سیزدهم متعلق به مناطق کم‌برخوردار است

تبلیغات بنری

وزیر آموزش و پرورش بیش از 60 درصد مدارس ساخته شده در دولت سیزدهم را متعلق به مناطق کم برخوردار دانست و گفت: سند تحول بنیادین در دولت سیزدهم ایجاد شد و آینده کشور در این سند پیش بینی شده است. ”

یورنا رضا مراد صحرایی در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استانداری همدان گفت: آموزش آینه عملکرد و آینده جامعه است و آموزش در کنار امنیت و سلامت توسط نظام تامین می شود. دولت.

صحرایی گفت: جهت گیری آینده کشور در این سند پیش بینی شد و بهار سند تحول بنیادین در این دولت تثبیت شد.

وی با اشاره به اینکه شهید رئیسی در فکر انجام اقدامات تحول آفرین برای هر نهادی بود، خاطرنشان کرد: شهید رئیسی یکی از پیشگامان احیای تربیت معلم بود و مسیر دانشگاه طوری تنظیم شد که نتیجه آن تربیت با کیفیت برای معلمان باشد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در زمان این شهید عزیز مشخص شد که اگر انسان تلاش کند و با نیت پاک کار کند خداوند برکات ناگفته ای را نصیب کار او می کند.

صحرایی با بیان اینکه آموزش و پرورش در کشور قدرتمندترین روش های تحول را دارد، گفت: نیازمند نسلی متفکر و خلاق هستیم که به لطف خدا در این مسیر حرکت می کنیم.

وی در خصوص فضای آموزشی ادامه داد: سرانه تحصیلی بیش از پنج متر است و در این سه سال بیش از 32 هزار کلاس درس تکمیل شده که بیش از 60 درصد آن در مناطق محروم است چرا که عدالت آموزشی بسیار مهم است. به ما. .

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *