بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به‌مناسبت همایش شیرخوارگان حسینی

تبلیغات بنری

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت همایش شیرخوارگان حسینی و تسلیت فرزندان غزه بیانیه ای صادر کرد.

یورنا – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت همایش شیرخوارگان حسینی و تسلیت فرزندان غزه به شرح زیر است:

نام خدا

همایش رضوان الحسینی و غم کودکان غزه

به مناسبت اولین جمعه ماه محرم الحرام و همایش بزرگ بین المللی شیرخوارگان حسینی

امروزه بیش از هر زمان دیگری جذابیت نهضت حسینی با عظمت حیرت انگیز خود با سرعتی شگفت انگیز در دل ها نفوذ کرده و با سرعتی فراتر از همه امکانات موجود بشریت به دورافتاده ترین نقاط جهان رسیده است. نور امیدی که از نهضت بشردوستانه برجهان الحسینی تابید، پرده های ضخیم ظلمت و جهل و فساد را از میان خواهد برد و بشریت امروز را از سیاه چال ها و زندان های حبس فکری و اندیشه های مسدود شده غرق در شهوت و گناه نجات خواهد داد. عاشورا آیینه تمام نمای اسلام و تفسیر حقیقی قرآن است و چهره ستوده پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و حیات روشن و معصومیت و پاکی را نورانی می کند. علویان و اهل بیت نشان دهنده استحکام و استواری بنیان فکری و عملی انقلاب اسلامی، نهضت کربلا و قیام اباعبدالله الحسین(ع) است. غزه قهرمانی آشکار و روشن، صحنه ای دلگرم کننده از فرهنگ عاشورا، الگوی آینده سازی برای همه ملت ها و صحنه ای روشن از درس های نهضت حسینی است.

قیام عاشورا الگوی شگفت انگیزی برای نمایش تربیت صحیح و شایسته فرزندانی است که برای نشر اسلام و دفاع از ارزش های دینی و الهی تربیت شده اند و شهادت حضرت علی اصغر (علیه السلام) نقطه عطف واقعه کربلاست. و صحنه شهادت این طفل بیگناه سند تاریخی محکومیت اندیشه ثقفی و اموی است و امروز اجساد مدفون در خاک و خون کودکان بی گناه غزه ننگ بر جبهه باطل است و بنیاد مردم شریف. ریشه و پیروزی قطعی برای ملت.

زنان مسلمان و مؤمن ایران اسلامی در کنار سایر زنان و مادران کشورهای اسلامی و برخی کشورهای جهان که از زنان کربلا الگو گرفتند، آغوش خود را مهد محبت و عشق به اهل بیت قرار دادند. خانه، طهارت، طهارت و عاشورای حسینی در اولین جمعه ماه محرم الحرام با حضور در تمامی مساجد، حسینی ها، بقاع، متبرکه و حجج امسال با حضور در جمع مادران برگزار می شود غزه، «همایش شیرخوارگان حسینی و تسلیت فرزندان غزه» به شکل باشکوهی برگزار می شود و بزرگداشت بیت المقدس، عنایت به اباعبدالله الحسین علیه السلام و تسلیت به امام زمان (عج) خواهد بود. مادران خانواده فرزندان داغدار غزه

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *