برنامه من از باقی نامزدها بهتر و عقلانی‌تر است

تبلیغات بنری

این کاندیدای ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که اگر فردی در یک نهاد امنیتی کار می کرد و خدمتگزار بود، آیا کار بدی انجام می داد؟ وی گفت: با همه تهمت ها برنامه بهتر و منطقی تری نسبت به بقیه کاندیداها دارم.

یورنا- حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی صبح امروز دوشنبه 13 تیرماه 1403 در دانشگاه تهران گفت: حضور در این محافل مفتخرم. در بسیاری از دانشگاه‌های دولتی در سال‌های اخیر حضوری باز داشته‌ام تا دانشجویان بدون نگرانی و تکان دادن زبان دغدغه‌های خود را بیان کنند.

پورمحمدی با بیان اینکه نقش دانش آموزان در انقلاب غیرقابل انکار است، گفت: مهم ترین موضوعی که در انقلاب مطرح شد وجه مردمی آن است.

وی افزود: نقش مردم و طیف های مختلف آنها غیر قابل انکار است. دریغ نکنید، با همه اختیاراتی که داریم، اکثریت سهم قدرت بازدارندگی کشور به مردم اختصاص دارد و بنابراین باید برای افزایش مشارکت مردم کاری انجام دهیم.

این کاندیدای انتخابات با اشاره به اینکه مهمترین مسئله برای من همانطور که رهبر انقلاب فرمودند مشارکت حداکثری است، گفت: امروز طبق نظرسنجی ها هنوز به حد مطلوب نرسیده است.

پورمحمدی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که همه مردم مال ما نیستند. ما بخشی از مردم هستیم. ما حق نداریم ارزش های دینی خود را به همه تحمیل کنیم.

وی افزود: چرا طوری صحبت می کنید که انگار امنیت و خدمات بد است؟ این ذهنیت در بین شهید بهشتی و در بین مارکسیست ها از اول انقلاب وجود داشت.

پورمحمدی تایید کرد: اگر فردی در دستگاه امنیتی کار می کند و خادم است، کار بدی انجام داده است؟ سربازی بد نیست؟ این تفکر تفکر استقرایی است.

پورمحمدی ادامه داد: انقلابی کسی است که از آمریکا نترسد و توانایی مبارزه و تجربه آن را داشته باشد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اقتصاد رانتی و اقتصاد دولتی در کشور از بین رفته است. راه پیش رو هم همین است که رهبر انقلاب فرمودند; اقتصاد مقاومتی و اقتصاد مردم.

وی ادامه داد: با وجود همه صحبت‌های بد، من نسبت به بقیه کاندیداها برنامه بهتر و منطقی‌تری دارم و تجربیاتم بهترین گواه آن است. جامعه را نباید سیاه و سفید دید. باید واقع بینانه باشد. وظیفه من این است که جامعه را آنگونه که هست بپذیرم و دل مردم را به خدا و انقلاب نزدیک کنم.

این خبر در حال بروز رسانی است…

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *