باید با همدلی برای پیشرفت ایران اسلامی تلاش کرد

تبلیغات بنری

دبیر شورای نگهبان با قدردانی از حضور حماسی و مسئولانه مردم ایران در انتخابات، ضمن تبریک به پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران، برای آنان در خدمت به ملت شریف ایران آرزوی موفقیت کرد.

یورنا – بنا به گزارش شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز (چهارشنبه 29 تیر 1403 ه.ق.) ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام با آرزوی قبولی عزاداری از خداوند متعال خواستار استواری این عزاداران در راه حق شد.

سپس فرمود: تسلیت امام حسین (علیه السلام) سرمایه عظیم فرهنگی برای امت اسلامی است که با همت خالصانه حفظ شده و همچون چشمه جوشانی است که موجب رشد معنویت در جامعه می شود.

آیت الله جنتی گفت: دشمنان حق در طول تاریخ از روش های مختلفی برای مقابله با فرهنگ عاشورا استفاده کرده اند، اما مهم ترین حربه آنها تحریف بوده است. به همین دلیل مبارزه با تحریف واقعه عاشورا یکی از مهمترین وظایف فعالان فرهنگی در این عرصه تلقی می شود.

انتخابات یک پیروزی بزرگ برای مردم بود

دبیر شورای نگهبان در بخش دوم سخنان خود درباره مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه ۲۴ تیرماه برگزار شد و تعیین رئیس جمهور منتخب گفت: مرحله دوم انتخابات با حضور پرشور و هدفمند برگزار شد. مردمی که ایران اسلامی را درک کردند و این یک پیروزی بزرگ برای ملت عاقل در ایران بود در مورد مخالفان ایران شکست بزرگی به ثبت رسید.

وی هر رای مردم ایران را سند قانونی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: شورای نگهبان همواره نشان داده است که با پایبندی به الگو از آرای مردم به عنوان حقوق مردم صیانت می کند. برای مردم سالاری دینی

آیت الله جنتی در ادامه از حضور حماسی و مسئولانه مردم ایران در انتخابات قدردانی کرد و ریاست جمهوری اسلامی ایران را به جناب آقای دکتر بدیشیان تبریک گفت و برای ایشان در خدمت به ملت شریف ایران آرزوی موفقیت کرد.

دبیر شورای نگهبان در پایان گفت: اکنون رقابت های انتخاباتی باید جای خود را به همدلی و تلاش برای پیشرفت و سربلندی ایران بدهد و حل مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی مردم در راس قرار گیرد. . از فعالیت های سه قوه.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *