ایران پرچمدار رویارویی با مستکبران و غاصبان است

تبلیغات بنری

دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به اجلاس بین المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت گفت: ایران پرچمدار دفاع از ملت، مقدسات و عزت آن ملت در حال مقابله است. متکبران و متکبران. متجاوزین

یورنا – پیام سید حسن نصرالله در اجلاس بین المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت در حرم مطهر رضوی توسط سید عبدالله صفی الدین نماینده دبیرکل حزب الله لبنان قرائت شد.

در این پیام آمده است: ما مردم مظلوم این منطقه که مورد هجوم شیطان بزرگ، صهیونیست ها و یاران آنها قرار گرفته ایم، امروز یک فرصت بزرگ الهی برای استقرار جمهوری اسلامی ایران به عنوان مردمی مقدس و مقدس داریم. نظام انکار، رهبری بزرگ و شجاعت حضرت آیت الله خامنه ای، مرد عاقل و قوی و پرچمدار دفاع از ملت و مقدسات و کرامت آن در مقابل مستکبران و غاصبان است.

سید حسن نصرالله گفت: امروز ملت های مستضعف و جنبش های مقاومت در همه عرصه ها بعد از خدا به این پشتوانه قوی وابسته اند که نه تنها دوست و برادر خود را رها نمی کنند، بلکه با او معامله و خیانت هم نمی کنند. او هرگز از کمک او کوتاهی نمی‌کند، اما بزرگانش می‌آیند و جان خود را در این راه فدا می‌کنند، مانند رهبر بزرگوار شهید سلیمانی و رهبرانی چون شهید زاهدی، حجازی، الحمدانی، موسوی، ارلو، حاج رحیمی و… . دیگران این کار را کردند.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: در همه عرصه ها و کشورهای جبهه مقاومت باید عظمت دستاوردها و پیروزی ها را به خوبی درک کنیم به ویژه بعد از پیروزی انقلاب در ایران که در کنار هم متمرکز شد و این پیروزی ها که با خون ده‌ها هزار شهید از مردم ملت‌ها به دست آمد و عزیز است و روزگار به دست آمد و همه دلاوری‌ها و پیروزی‌های نهضت مقاومت در همه جبهه‌ها منجر به فداکاری‌های بزرگی شد که امروز در نوار غزه و نوار غزه. فلسطین در شرایط مهاجرت اجباری، گرسنگی، محاصره و کشتار دسته جمعی با ده ها هزار شهید و مجروح مواجه است و باید به خوبی درک کنیم که جبهه مقاومت در لبنان، عراق و یمن به کمک آنها شتافت.

وی در این پیام گفت: همه این دستاوردها ما را در مسیر پیروزی بزرگ قرار می دهد که همانا آزادی فلسطین از اشغال صهیونیست ها و رهایی کل منطقه از سلطه آمریکا، این پیروزی نهایی و ادامه تهاجم است. جهاد و تلاش پیگیر، مستلزم زمان بیشتری برای اعتماد به وعده الهی به مؤمنان پیروزی و اعتماد به توانایی های مردم است.

سید حسن نصرالله ادامه داد: این همایش در مشهد و از نظر زمانی در چهلمین سالگرد خدمت شهید رئیسی و همرزمان صالحش برگزار می شود که ارزش معنوی زیادی دارد و این اجتماع بزرگ خانواده شهدای مجاهد از میدان‌های جبهه‌ی مقاومت و بسیاری از کشورها با هدف مشترک و یک راه، با عظمت جهاد، در کنار عرضه‌ی ارزشمندترین چیزی که یک انسان می‌تواند داشته باشد.

دبیرکل حزب الله لبنان در بخشی دیگر از پیام خود گفت: هر روز دستاوردها و خون شهدا را پیش روی خود می بینیم و در برابر خون پیروز بر شمشیر ظالمان و ظالمان و متجاوزان و اینها ایستاده ایم. شهدا پیروزی و شهادت را با هم آوردند.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: ما به شهدا و دستاوردهای آنها افتخار می کنیم و به خانواده شهدا که با رضای خداوند به شهادت عزیزان خود افتخار می کنند افتخار می کنیم و این رفتار جهادی و معنوی بوده است. انگیزه ای قوی برای بسیاری از مردم و منبع الهام برای همه حاضران در جبهه های جنگ.

اجلاسیه بین المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت امروز شنبه با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از مقامات ارشد نظامی کشور در راهرو دارالرحمه برگزار شد. حرم مطهر رضوی در مشهد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *