ایجاد ستاد جمع‌آوری مستندات متعرضان به شهروندان ایرانی در انگلیس

تبلیغات بنری

سفارت ایران در انگلیس از تشکیل ستادی برای جمع آوری اسناد و مدارک مرتکبین جرم برای شهروندان ایرانی برای ارائه به پلیس و پیگیری آنها در دادگاه خبر داد.

یورنا- سفارت ایران در انگلیس طی نامه‌ای از تشکیل ستاد جمع‌آوری اسناد قربانی برای شهروندان ایرانی برای ارائه به پلیس و پیگیری در دادگاه‌ها خبر داد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تیمی متشکل از وکلای دادگستری و وکلای انگلیسی را برای رسیدگی به جرایم اغتشاشگران از جمله توهین و حملات جسمی و روانی علیه شهروندان ایرانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری تشکیل داده است.

بر این اساس، تمامی مدارک و مدارک موجود در مورد اعمال خشونت آمیز، تهدید و اعمال تنفر علیه شهروندان ایرانی در حال جمع آوری است. این ستاد در روزهای آینده فعال خواهد بود و شهروندان گرامی می توانند مدارک خود را به صورت مستقیم و یا از طریق سایر شهروندان به آدرس ایمیل این ستاد ارسال نمایند.

در جلساتی که با رئیس پلیس و بازرسی کل نیروی انتظامی برگزار شد، تمامی این مقامات ضمن تاکید بر اینکه اتفاقات رخ داده نقض قوانین انگلیس است، از پیگیری این موضوع با جمع آوری مستندات خبر دادند. بنابراین لازم است بانک اطلاعاتی از مشخصات و هویت اغتشاشگران (نام، شغل، محل سکونت و …) که دارای رفتار آشوبگرانه و نیمه تروریستی در جریان انتخابات هستند ایجاد شود تا جهت تشکیل پرونده در اختیار پلیس انگلیس قرار گیرد. دادگاه های بریتانیا

ویدئوهای موجود با معرفی و توضیحات به پلیس ارسال شده است و تمامی توهین‌ها، تهدیدها، کلمات تروریستی، نژادپرستانه و نفرت‌انگیز که توسط افراد خشن استفاده می‌شود به انگلیسی ترجمه شده و به پلیس، موسسات قانونی و دادگاه‌های مربوطه ارسال می‌شود.

این اطمینان را به شهروندان عزیزمان در انگلیس می‌دهیم که سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تمام توان خود را برای حمایت از شهروندان عزیزمان، پایان دادن به این موضوع، مجازات متجاوزان و تروریست‌های خشن به کار گرفته و هرگونه اقدام لازم را انجام خواهد داد. با کمک شما می خواهیم نشان دهیم که هیچکس اجازه توهین به ایران و ایرانیان را ندارد و هرکس حتی با یک کلمه به ایرانیان مقیم انگلیس توهین کند باید به دلیل رفتار مضحک، خشونت آمیز و تروریستی خود در دادگاه مجازات شود. برای پرداخت قضایی

شهروندان محترم مقیم انگلستان می توانند مدارک و مدارک خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند تا جهت ارائه در محاکم به پلیس ارائه شود. لازم به ذکر است که این ستاد تاکنون مدارک مهمی در این زمینه جمع آوری کرده و به مراجع ذیصلاح در انگلیس تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *