انتخابات آمریکا؛ خانواده بایدن خواستار ادامه کمپین انتخاباتی شدند

تبلیغات بنری

خانواده جو بایدن در پاسخ به برخی درخواست‌ها مبنی بر کناره‌گیری وی از کمپین، گفتند که او به کمپین ادامه خواهد داد.

یورنا خانواده جو بایدن از تجمعی در کمپ دیوید استفاده کردند تا از او بخواهند علیرغم عملکرد ضعیفش در مناظره گذشته در رقابت باقی بماند.

آسوشیتدپرس به نقل از چهار منبع آگاه گزارش داد که برخی از اعضای خانواده بایدن از نحوه آماده سازی کارکنان نامزد دموکرات برای رویارویی انتقاد کردند.

حضور در کمپ دیوید سفری بود که از قبل برنامه ریزی شده بود و رسانه ها پیشتر گزارش داده بودند که بایدن به همراه خانواده اش در نظر دارد به شرکت در مبارزات انتخاباتی ادامه دهد.

اما این راهپیمایی همچنین تمرینی برای کشف چگونگی آرام کردن اضطراب دموکرات بود که پس از آخرین اجرای او تشدید شده است.

در حالی که خانواده بایدن از عملکرد ضعیف او در برابر دونالد ترامپ آگاه بودند، آنها همچنان معتقد بودند که او بهترین فرد برای شکست نامزد احتمالی جمهوری خواهان است.

به گفته مردمی که مجاز به صحبت علنی در مورد بحث های داخلی نبودند و به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کردند، آنها همچنین معتقدند که او می تواند برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس جمهور خدمت کند.

تلاش بایدن برای متقاعد کردن دموکرات ها

جو بایدن تلاش زیادی کرد تا نگرانی‌های دموکرات‌ها در مورد عملکرد متزلزل خود را در مناظره با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق کاهش دهد.

ارائه متلاطم و اظهارنظرهای ضعیف بایدن، به ویژه در اوایل مناظره، حتی اعضای حزب خود را نگران کرده بود که شاید او برای چهار سال دیگر شایسته حکومت نباشد.

این یک لحظه حساس برای مبارزات انتخاباتی و ریاست جمهوری بایدن ایجاد کرد، زیرا اعضای حزب بایدن با جانشینان احتمالی مشورت کردند و دستیاران و حامیان نتوانستند نگرانی خود را در مورد رقابت او علیه ترامپ مهار کنند.

در جریان تظاهرات در کارولینای شمالی، بایدن این انتقادات را پذیرفت و گفت: من مثل سابق مناظره نمی کنم.

روز بعد از مناظره، بایدن پرانرژی تر از شب قبل ظاهر شد و از ترامپ به دلیل “دروغ های” او انتقاد کرد و یک کمپین “انتقام جویانه” را اداره کرد.

بیانیه جیل بایدن در دفاع از همسرش

جیل بایدن در سخنان خود در یک تجمع گفت: جو بایدن تنها فردی است که می تواند این کار را انجام دهد و برای این کار مناسب است.

او همچنین خطاب به انبوه اهداکنندگان گفت: «هرکسی می‌تواند به شما بگوید که می‌خواهد در آینده چه کار کند، اما جو بایدن می‌تواند به شما بگوید که با قضاوت، تجربه و روابطش با رهبران جهان چه کرده است».

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *