انتخابات آمریکا؛ اذعان بایدن به عملکرد ضعیف در مناظره

تبلیغات بنری

جو بایدن در آخرین اظهار نظر خود به عملکرد ضعیف خود در آخرین مناظره انتخاباتی اعتراف کرد.

یورنا – پس از عملکرد ضعیف در مناظره با دونالد ترامپ که باعث ایجاد نگرانی در مورد سن و توانایی ذهنی وی شد، جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن به دنبال ارائه تصویری از اعتماد به نفس در طول تظاهراتی در کارولینای شمالی بود.

در اظهارات اخیر، به نظر می رسد بایدن پیشنهاداتی مبنی بر اینکه باید کناره گیری کند تا راه را برای یک نامزد جوان تر برای مقابله با ترامپ در انتخابات پرمخاطب آینده باز کند، رد کرده است.

او به هوادارانش گفت که علیرغم عملکرد ضعیف مناظره‌ای که نگرانی‌ها را در مورد نامزدی او برانگیخت، در ماه نوامبر در انتخابات مجدد پیروز خواهد شد.

وی با اعتراف به عملکرد نامناسب خود در این مناظره، یادآور شد: می دانم جوان نیستم و مثل گذشته راحت راه نمی روم و مثل سابق مناظره نمی کنم، اما چیزی که می دانم این است که چطور بتواند این کار را انجام دهد. حقیقت را بگو و من می دانم چگونه این کار را انجام دهم.

نتایج نظرسنجی های ملی در ایالات متحده

در نظرسنجی جدید نیویورک تایمز و سینا، جو بایدن با شش امتیاز از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا فاصله دارد.

این نشان دهنده خطرات بالای مناظره روز پنجشنبه در یک رقابت نزدیک است که در آن تغییرات حاشیه ای در حمایت ممکن است به ضرر هر یک از نامزدها تمام شود.

قبل از آخرین مناظره، 60 درصد گفتند که فکر می‌کنند ترامپ «خیلی» یا «تا حدودی» خوب عمل خواهد کرد و 46 درصد در مورد بایدن نیز همین را گفتند.

ترامپ و بایدن در نظرسنجی هفتگی Morning Consult با یک امتیاز برتری ترامپ در نظرسنجی CBS و بایدن با یک امتیاز برتری در نظرسنجی فاکس نیوز که هفته گذشته انجام شد، برابری کردند.

به طور کلی، نظرسنجی‌های ملی نشان می‌دهد که رقابت فشرده‌تری نسبت به نظرسنجی نیویورک تایمز وجود دارد و نشان می‌دهد که پایگاه ترامپ ممکن است پس از محکومیت ترامپ در منهتن در ماه گذشته، انگیزه بیشتری نسبت به رای دهندگان بایدن برای شرکت در انتخابات داشته باشد.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *