امیرحسین مدرس راوی برنامه «روایتی از یک بیعت» شد

تبلیغات بنری

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه «روایت بیعت» به روایت فرعی درباره بیعت در دوران معاصر می پردازد و نقش باورهای دینی و فرهنگ عاشورایی را در رفتار اقتصادی مردم روایت می کند.

یورنا – به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، طاهره الجولانی مدیر گروه کارآفرینی و بازرگانی رادیو الاقتصاد در تشریح این برنامه گفت: ویژه برنامه روایت وفاداری با تک نگاه تولید می شود. و تفکر نوآورانه بر اساس نیازهای رسانه ای مخاطبان در عرصه وسیع رسانه ای امروزی و تلاش شده است که برگزارکنندگان برنامه با همدردی خالصانه و عشق به اباعبدالله (علیه السلام) تمام تلاش خود را به کار گیرند. فرهنگ عاشورا به عموم مردم. عمومی.

وی با اشاره به ساختار این مستند دراماتیک گفت: محوریت برنامه روایت تجربه معنوی یک فعال اقتصادی است که به عنوان موسس آسایشگاه و کمیته هر روز وقایع مراسم ترحیم در آسایشگاه را روایت می کند. سال یک شب. مفهوم راهبردی مشارکت در دستیابی به اهداف و تأکید بر ابعاد اجتماعی دین کنونی در سراسر این مستند نمایان است. فضیلت ماه محرم و اهمیت صداقت و تقلید از نذر نیز در همه این روایات مکرر ذکر شده است. این مستند دراماتیک به روایت امیرحسین مداری است و سعی دارد در فضایی مناسب در برنامه مطالب را به مخاطب منتقل کند.

الجولانی بیان کرد: از ابتدای طراحی برنامه تمایل داشتیم در انتخاب لحن ها، ملودی ها و موسیقی آیینی حساس باشیم و در عین حال روی زیبایی شناسی ساختار و ریتم مناسب برنامه تمرکز کردیم. وی با اشاره به اینکه پاراگراف های این برنامه در روایتی منسجم و در فضایی روان به یکدیگر پیوند خورده اند، تصریح کرد: قسمت های برنامه از نظر موضوع و فرم و موسیقی، ملودی ها و آوازهای منتخب به یک قطعه پیوند خورده است. . حلقه ها ارتباط محتوا و فرم هستند.

مدیر گروه کارآفرینی و بازرگانی ادامه داد: مطالب تاریخی برنامه در قالب روایی، زبان ادبی جذاب و مفاهیم فراموش نشدنی با مرور وقایع محرم الحرام با صدای فاطمه اسحاق تبار است. گزارش های مستند پرگلامان بازاری به عنوان موسس مالی مراسم عزاداری سالار شهیدان در آسایشگاه آنها پیش بینی شد. همچنین برای شنیدن بیشتر صدای مردم، دفتر خاطرات نقاشی را طراحی کردیم که مستندی از زمزمه های جوانان و افرادی است که در محیطی مذهبی از خاطرات خود می گویند، راز و نیازهای خود و تاثیر اعتماد و امید در خدا و خانواده در زندگی آنها منعکس خواهد شد و پیشکسوتان اتحادیه خاطرات خود را از … برگزاری نمایشگاه های تجاری. سخنرانی های تامل برانگیز و مداحی های ویژه در طول این روایت نمایشی شنیده می شود.

الجولانی در پایان ابراز امیدواری کرد این اثر آوازی با ساختاری متفاوت این روزها مورد تحسین مخاطبان اهل بیت علیهم السلام قرار گیرد. این برنامه به تهیه کنندگی لیلا یگانه تا 8 تیرماه هر روز ساعت 13 از رادیو اختصاص پخش می شود و ساعت 20:00 بازپخش می شود.

انتهای پیام/

تبلیغات بنری

mizanonline به نقل از یورنا

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *